Український пляж отримав"Блакитний прапор"

illichevsk  Іллічівський комунальний пляж визнали найчистішим в Україні.

 В Одеській області  Іллічівський міський пляж вп'яте отримав Міжнародний сертифікат якості пляжів та "Блакитний прапор".

Про це повідомила прес-служба Мінрегіону України.

За їхніми словами, Іллічівський міський комунальний пляж щороку підтверджує відповідність високим європейським та міжнародним критеріям якості та є єдиним володарем "Блакитного прапора" серед комунальних пляжів України.

Чергову відзнаку Іллічівськ отримав у ході засідання круглого столу "Блакитний прапор – 2015", який відбувся наприкінці травня за участю начальника Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону Максима Баринова.

З 2009 року місто Іллічівськ є асоційованим членом екологічного руху сертифікації якості пляжів "Блакитний прапор", до якого входять понад 40 країн світу.

Блакитний прапор FEE — нагорода, своєрідний сертифікат якості рекреаційних пляжів.

Відзнака була започаткована 1987 року Європейською комісією з охорони навколишнього середовища та щорічно присуджується пляжам на основі відповідності 29 критеріям тестувань чистоти води прилеглої акваторії та піску.

"Блакитним прапором" відзначаються пляжі країн Європи, Південної Африки, Нової Зеландії, Канади та Карибського басейну на підставі рішення незалежного міжнародного журі про їхню відповідність критеріям програми міжнародної екологічної сертифікації "Блакитний прапор" щодо якості води, еколого-просвітницької діяльності, екологічного менеджменту та безпеки.