МАУ відшкодує вартість квитка при неотриманні візи

mauМАУ вводить нові норми повернення вартості квитка

   З метою мінімізувати фінансові втрати, які можуть понести пасажири, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» інформує про введення нових норм, які передбачають відшкодування повної вартості квитка у разі, якщо пасажиру відмовлено в отриманні в'їзної візи.

  Правило відшкодування повної вартості квитка у разі відмови в отриманні візи діє на постійній основі незалежно від місця оформлення та способу оплати перевезення і застосовується на всіх маршрутах по вильоту з України, куди необхідна в'їзна віза.

   Відшкодування повної вартості квитка здійснюється за умови:

- подання заявки на повернення не менш аніж за 3 дні до запланованого вильоту;

- відповідності країни видачі візи та пункту призначення/транзиту/стоп-оверу у квитку;

- надання копій документів, що підтверджують відмову у візі.

   Авіакомпанія МАУ бере до уваги як офіційні листи, що видаються посольствами та консульствами, так і незакритий візовий штамп про прийом документів у паспорті.

   Якщо у візі відмовлено, пасажирові необхідно звернутися за місцем придбання квитка, заявити про своє бажання зробити повернення та надати копії документів, що підтверджують відмову у візі. Після цього здійснюється автоматичне повернення повної вартості придбаного квитка.

   Сервісний збір за оформлення авіаквитка поверненню не підлягає.

«Дійсно, сьогодні візове питання викликає стурбованість у наших пасажирів, які не мають на руках діючої Шенгенської мультивізи. Завжди існують побоювання з приводу отримання візи вчасно, у необхідний термін, – зазначив Антон Маттіс, директор МАУ з продажу. – Тому зі свого боку МАУ страхує пасажирів і дозволяє повне повернення вартості квитка у разі відмови у візі в триденний термін до запланованої дати вильоту. Сподіваємося, цей наш крок дозволить зберегти лояльність наших клієнтів навіть у ситуаціях вимушеної відмови від подорожі».

Докладну інформацію можна отримати на сайті – www.flyuia.com

 

Всі новини